• SŁUCHAWKI REMAX AIR PLUS PRO RM-310 WHITE

Brak towaru
18.40
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Poczta Polska 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 18
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
Doświadcz wysokiej jakości dźwięku dzięki przewodowemu zestawowi słuchawkowemu Remax RM-310 o kompaktowej i luksusowej konstrukcji.
Zgodnie z zapowiedziami producenta ten zestaw słuchawkowy waży tylko około 12,5g, jest niezwykle lekki, można go bez problemu nosić bez uczucia ciężkości i zaplątania, zapewniając długotrwałe użytkowanie.
Warto wspomnieć, że producent przywiązuje dużą wagę do zewnętrznej powłoki tych słuchawek wykańczając je z wysokiej jakości tworzywa ABS, aby zapewnić wysoką wytrzymałość, trudno odkształcać się w przypadku uderzenia z zewnątrz, jednocześnie czyniąc słuchawki lżejszymi, podczas noszenia nie ma uczucia ciężkości ani dyskomfortu.Cechą szczególną jest to, że na powierzchni obudowy znajdują się małe otwory, które pomagają skutecznie odprowadzać powietrze, dzięki czemu zestaw nie jest gorący, a użytkownik nie musi się martwić problemem stojącej wody wewnątrz, co ułatwia uszkodzenie zestawu.
Pomimo kompaktowej konstrukcji, jakość dźwięku, jaką zapewnia ten przewodowy zestaw słuchawkowy Remax RM-310, jest uważana za niezwykle przejrzystą i szczegółową.
Warto wspomnieć, że za swoją cenę Remax RM-310 jest uważany za jedne z nielicznych słuchawek, które mogą działać równomiernie we wszystkich 3 pasmach dźwiękowych, od niskiego, średniego do wysokiego, z częstotliwościami od 20 Hz do 20 kHz. konkretnie.Dzięki zakresowi basów słuchawki RM-310 zapewniają niezwykle dobre sprzężenie zwrotne, a jakość dźwięku jest uważana za sprężystą, mocną, po prostu wystarczającą bez wstydu i zgrzytów.
Ogólnie rzecz biorąc, przewodowy zestaw słuchawkowy Remax RM-310 zapewnia użytkownikom realistyczne, szczegółowe i żywe wrażenia dźwiękowe. Możesz ich całkowicie używać do słuchania muzyki, oglądania filmów i nadal zapewniać, że jakość dźwięku jest wyraźna, łatwa do usłyszenia. ??Remax RM-310 jest zdolny do głębokiej redukcji szumów. Możesz nawet używać słuchawek do słuchania muzyki lub rozmów w hałaśliwym otoczeniu i nadal mieć dobry, czysty dźwięk.
Długość przewodu: 1,2m
Częstotliwość:20Hz-20KHz
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne