• Kategorie
 • Szukaj
 • Bramy i furtki

Bramy i furtki to nie tylko najbardziej rzucające się w oczy elementy ogrodzeń, ale także prawdziwe wizytówki posesji. Zbliżając się do terenu prywatnego, w pierwszej kolejności szukamy bramy oraz furtki, by móc się do niego dostać. Tak więc wybór tych elementów jest ważny, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Nasz sklep online oferuje bramy i furtki od renomowanych producentów, takich jak: Wiśniowski i SIATEX oraz elementy automatyki bram firmy BFT. Wyróżnia nasz atrakcyjny cennik produktów, dostępność bram o różnej konstrukcji oraz możliwość zamówienia bramy na zamówienie. Wiemy, co sprzedajemy, więc jesteśmy pewni, że  oferowane bramy wjazdowe spełnią Twoje oczekiwania. Zobacz, co przygotowaliśmy i zamów bramę z furtką idealnie dopasowaną stylem do Twojego budynku.

Nowoczesne bramy, furtki i automatyka w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się:

 • bramy wjazdowe skrzydłowe,
 • bramy wjazdowe przesuwne,
 • furtki,
 • zestawy automatyki bram,
 • akcesoria.

Poszczególne kategorie produktów są reprezentowane przez szeroki asortyment towarów w różnych kolorach, wariantach, stylach i wymiarach. Bogactwo oferty umożliwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Oferujemy również bramy na zamówienie.

Brama automatyczna - koszt, który się opłaca

Brama automatyczna to komfort i wygoda wjazdu na własny teren bez konieczności wychodzenia z samochodu. Niezależnie od tego, czy jest przenikliwie zimno, czy pada śnieg, wysokiej jakości napęd do bram skrzydłowych i przesuwnych da Ci możliwość szybkiego otwarcia bramy za pomocą pilota. Bez wysiłku, z oszczędnością czasu i ochroną zdrowia - tak łatwo jeszcze nie przekraczałeś jeszcze progu swej posesji. Niewielki koszt automatyki do bram zwraca się dzięki licznym korzyściom płynącym z jej zainstalowania. Poprzez nasz sklep oferujemy wysokiej jakości produkty marki BTF. Do ich zakupu właśnie u nas z pewnością skłoni Cię konkurencyjny cennik asortymentu.

Bramy na zamówienie - jak zamawiać?

Poprzez nasz sklep online można również zamówić bramy w niestandardowych wymiarach. To rozwiązanie dedykowane dla osób, które potrzebują bramy z furtką o gabarytach różniących się od katalogowych. Koszt bramy wjazdowej na zamówienie to cena bramy z oferty + 10% lub + 20% - w zależności od rodzaju. Aby zamówić bramę na wymiar, skontaktuj się z nami telefonicznie lub zostaw nam swój numer na stronie interesującego Cię produktu, a oddzwonimy i uzgodnimy szczegóły.

Bramy wjazdowe - cennik

Cena bramy wjazdowej jest uzależniona od wymiarów oraz rodzaju bramy. Z reguły tańsze są bramy wjazdowe skrzydłowe, a droższe przesuwne. Bramy otwierane ręcznie są także tańsze niż bramy wjazdowe automatyczne, ale zalet tych drugich nie można pominąć, o czym szerzej można przeczytać powyżej.

Cennik bram dostępnych w naszym sklepie online uwzględnia furtki i bramy w różnych kategoriach, co sprawia, że każdy ma możliwość znalezienia odpowiednich produktów dla siebie. Jednocześnie dbamy o konkurencyjność oferty oraz możliwie najniższy koszt dostawy.

Bramy z furtką od sprawdzonych producentów

Zakup bramy to inwestycja na lata. Bramy, furtki oraz ogrodzenie to elementy otaczające posiadłość przez nawet dziesiątki lat. Zatem wybór bramy jest decyzją o niebagatelnym znaczeniu, mającym wpływ na codzienny komfort użytkowania. W naszym sklepie internetowym polecamy bramy wjazdowe od renomowanych polskich producentów takich jak Wiśniowski czy SIAEX. Wysoka jakość wykonania, odpowiedni dobór farb do malowania elementów stalowych, ponadczasowa stylistyka - wszystko to sprawia, że kupione u nas bramy z furtką będą służyć bez zarzutu przez długi czas. Koszt bramy wjazdowej będzie amortyzowany długim okresem eksploatacji, dzięki czemu ten wydatek stanie się de facto dobrą inwestycją.

Furtki i bramy ogrodzeniowe - zamów online

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyselekcjonowane furtki oraz bramy wjazdowe od renomowanych producentów. Ponieważ prowadzimy sprzedaż produktów, które znamy i polecilibyśmy swoim bliskim, możesz być pewny, że będziesz zadowolony z zakupów. Dlaczego jeszcze warto zamawiać właśnie u nas? Bo:

 • oferujemy zróżnicowane produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb,
 • mamy atrakcyjny cennik produktów,
 • jesteśmy do dyspozycji, by doradzić w zakresie znalezienia odpowiednich rozwiązań,
 • cieszymy się wieloma dobrymi opiniami wśród kupujących.

Zadbaj o komfortowy wjazd na swój teren. Wybierz bramy i furtki, których wysoka jakość zapewni wieloletnie niezawodne użytkowanie. Masz dodatkowe pytania związane z produktami? Nie wahaj się z nami skontaktować!