• Kategorie
  • Szukaj
  • Siatka hodowlana

Jeżeli posiadasz żywy inwentarz, musisz go odpowiednio zabezpieczyć przed rozproszeniem, kradzieżą, napaścią ze strony drapieżników. Skutecznym, trwałym i jednocześnie ekonomicznym sposobem jest siatka hodowlana. Przy jej pomocy bez trudu stworzysz woliery dla ptactwa, klatki dla zwierząt futerkowych, a także wyznaczysz obszary dla roślin, do których utrudniony dostęp będą miały nornice, krety czy inne wyrządzające szkody gryzonie. W asortymencie naszego sklepu online jest wysokiej jakości siatka hodowlana zgrzewana ocynkowana o różnych parametrach, jeśli chodzi o kształt i wielkość oczek oraz wysokość. Sprawdź naszą ofertę i zamów solidne siatki hodowlane, które pozwolą Ci zwiększyć wydajność produkcji.

Siatka hodowlana zgrzewana ocynkowana - nasz asortyment

Szeroki wybór produktów oferowanych w naszym sklepie umożliwia znalezienie asortymentu w pełni odpowiadającego zapotrzebowaniu. W naszym sklepie internetowym dostępna jest:

  • Siatka hodowlana zgrzewana ocynkowana - to materiał służący do budowy stabilnych i sztywnych klatek, wybiegów oraz ogrodzeń dla królików, drobiu czy innych drobnych zwierząt hodowlanych. Siatka hodowlana ocynkowana dostępna w naszym sklepie jest wysokiej jakości produktem, w którym zastosowano cynkowanie na drucie cynkowym. To nadaje mu wysoką odporność na zmienne czynniki atmosferyczne, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.
  • Siatka hodowlana zgrzewana powlekana PCV - to siatka wykonana z ocynkowanego drutu pokrytego PCV. Idealnie nadaje się do budowy zewnętrznych wolier dla drobiu tudzież ptaków ozdobnych, nie jest podatna na rdzewienie. Jest zarazem trwała, jak i estetyczna. Zielony kolor siatki w naturalny sposób wtapia się w otoczenie gospodarstwa bądź ogrodu. Można do niej przymocować liny, gałęzie czy sztuczną zieleń, by stworzyć komfortowe i zbliżone do naturalnych warunki dla ptactwa.
  • Siatka sześciokątna (heksagonalna) - ma strukturę podobną do plastra miodu, przez co jest trwała i bardziej elastyczna niż siatka zgrzewana. Tego rodzaju materiał jest wykorzystywany do grodzenia przestrzeni dla zwierząt, budowy wolier czy wybiegów. Siatka heksagonalna dostępna jest w wersji ocynkowanej oraz w wersji powlekanej PCV.

Poszczególne rodzaje siatek oferowane są na sprzedaż w rolkach o długości 5, 10, 20 i 25 m. Różnią się także między sobą wysokością i wielkością oczek. Bogaty asortyment sprawia, że każdy może zamówić siatki hodowlane odpowiednie do indywidualnych potrzeb.

Siatki hodowlane - zamów online

Nasz sklep internetowy oferuje trwałe i solidne siatki hodowlane od renomowanego polskiego producenta - firmy SIATEX. Produkty te odznaczają się wysoką jakością, a ich zakup to inwestycja, której koszt amortyzuje się poprzez wieloletnią eksploatację. Zapraszamy do zakupów u nas, bo:

  • prezentowany na stronie towar jest dostępny od ręki,
  • znamy oferowane produkty i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z najlepszym doborem do potrzeb,
  • mamy konkurencyjne ceny.

Pracujemy z myślą o Twoim zadowoleniu, zatem kupując u nas, możesz być pewien wyłącznie trafnych decyzji. Siatki hodowlane, których szukasz, są właśnie tutaj. Zamów i ciesz się uporządkowaną i bezpieczną przestrzenią w swoim gospodarstwie lub ogrodzie.