• Dostawa i płatności

1. Sposób płatności i termin płatności

1.1. W sklepie czwARToSTUDIO istnieje możliwość płatności w jeden z następujących sposobów:

 • przelew na konto bankowe Sprzedawcy
  05 1140 2004 0000 3402 8119 7063 mBank
  czwARToSTUDIO,
  Bartków 11a, 26-050 Zagnańsk
  W tytule płatności należy podać nr zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składajcej zamówienie
 • za pośrednictwem usług płatniczych dostawców zewnętrznych
 • płatność za pobraniem

  1.2. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu czwARToSTUDIO zamówienie jest przekazywane do realizacji.

  1.3. Sklep internetowy czwARToSTUDIO umożliwia wpłatę należności za pośrednictwem następujących zewnętrznych serwisów płatności elektronicznych takich jak:

   

  - Szybkie płatności online

  - BLIK

  - Alior raty

  - Wplata na konto bankowe

  - Płatnośc przy odbiorze

   

  1.4. Klient jest obowiązany do dokonania płatności za pomocą jednego z wyżej wymienionych sposobów w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

  1.5. W przypadku wyboru płatności za pobraniem, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

  2. Dostawa

  2.1. Zamówione towary są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adresem wskazanym przez Klienta w formularzu zamówienia.

  2.2. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. Termin dostawy produktu do Klienta wynosi do 48 godzin. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby dostawa towaru nastąpiła w czasie podanym w karcie produktu w sklepie internetowym. W przypadku niemożliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

  2.3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem:

  • Kurier InPost
  • InPost Paczkomaty
  • Poczta Polska

  2.4. W momencie przekazania towaru firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany w zamówieniu.

  2.5. Koszty dostarczenia Towaru, które oprócz ceny za Towar ponosi Klient, są podawane na stronie internetowej Sklepu przy składaniu Zamówienia.

  2.6. Koszt dostawy towaru w przypadku wyboru płatności za pobraniem w całości pokrywa Klient.

  2.7. W momencie przyjęcia towaru Klient zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się własnością Klienta.